TheGCCcoin – GCC Group Sp. z o. o.

.

.

TheGCCcoin – GCC Group Sp. z o. o.

.

.

.

Czym jest TheGCCcoin?

.

.

.

.

TheGCCcoin to kryptowaluta, która oferuje wygodne i bezpieczne płatności online wirtualnymi pieniędzmi. Jest to system płatności bez zewnętrznej kontroli, co oznacza, że jest oparty na modelu peer-to-peer, którego siłą są jego użytkownicy. Kryptowaluta działa niezależnie od rządów i nie podlega ich decyzjom. Z perspektywy użytkowników, TheGCCcoin jest wirtualną walutą codziennego użytku.

.

.

Jesteśmy pierwszą i największą, zieloną kryptowalutą, która postawiła sobie za cel zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Za każdym razem, kiedy dokonasz transakcji na jednym z naszych portali przekażemy 0.024% od każdej transakcji na projekty, których celem jest ochrona środowiska naturalnego, na przykład ocalenie lasów deszczowych przed wycinką, sadzenie nowych drzew lub redukowanie poziomu dwutlenku węgla w atmosferze.

Chroń planetę z TheGCCcoin – wybierz zielone rozwiązania!

.

.

.

Właścicielem GCC COIN jest multimilioner Jan M. Pasboel 

(https://www.facebook.com/CEOJanPasboel) jest biznesmenem, prowadzi kilka fabryk w Europie, prowadzi duże interesy w Europie. 

.

.

Dane Firmy  – zobacz 

.

Prezentacja – zobacz 

.

.

.

Jakie są zalety systemu TheGCCcoin?

.

.

.

.

TheGCCcoin to system korzystny dla każdego. Wartość Twoich zakupów jest automatycznie zamieniana na Personal Volume (PV), które przekładają się na dodatkowe bonusy. Poprzez rozbudowywanie własnej sieci i zapraszanie do niej nowych ludzi, możesz otrzymywać atrakcyjne nagrody.

Jako firma zajmująca się Network Marketingiem stosujemy sprzedaż bezpośrednią, opartą na osobistej rekomendacji przy promowaniu naszych produktów i usług.

Nie czekaj dłużej, zaproś swoich znajomych i razem cieszcie się finansową wolnością!

.

.

.

.

W firmie najniższy pakiet kosztuje 38 euro. Każdy pakiet charakteryzuje się określonymi, dodatkowymi profitami lub bonusami. Optymalny i najbardziej korzystny jest pakiet za 438 euro + 88 euro jeżeli chcesz budować struktury partnerskie. 

.

.

.

Link Partnerski TheGCCcoin – GCC Group Sp. z o. o. – KLIKNIJ !

.

.

.

.

 

Przy zakupie pakietu Coinów otrzymujesz: 

.

Długopis 3D – Skaner 3D – Drukarke 3D

.

.

 Pakiety :

.

.

.

.

.

.

 

Więcej informacji ze świata TheGCCcoin – GCC Group Sp. z o. o. na mojego bloga

Zapraszam