Cloud Token

.

.

.

Cloud token to aplikacja na smartfon, w którym możesz przechowywać kryptowaluty oraz inwestować w projekty związane ze sztuczną inteligencją, np. JARVIS AI.

Po zasileniu aplikacji BitCoinem lub inną kryptowalutą, należy wybrać projekt i zainwestować w niego aby otrzymywać od 6 – 12% miesięcznie.

.

.

.

Pobierz portfel na telefon: https://cloudtokenwallet.com

.

Referral Code: 4873658411

.

.

Głównym Architektem aplikacji jest Ronald Aii, który rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

Pod projektem podpisuje się również Shao Sheng – właściciel World Blockchain Forum oraz współpracownik Plus Token. Oprócz założenia World Blockchain Forum (Nowy Jork), Block media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital, Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem i wizjonerem w sektorze blockchain.

.

.

.

.

Co wyróżnia Cloud Token ?

Cloud Token jest pierwszym zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak Imtoken czy Trustwallet.

System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym.

.

Podstawowa działalność rmy, czyli czym się zajmuje?

Bot funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

.

Jak możesz tutaj zarabiać ?

Możesz wypłacić wkład w każdej w chwili.
Brak minimalnej wpłaty, brak umów, kontraktów, opłat miesięcznych.

Minimalna inwestycja $500 jest konieczna tylko w przypadku jeśli chcemy również

zarabiać prowizje na osobach poleconych.

Obecna cena tokena: $0.33 ( w pierwszym dniu ocjalnego startu)

Cena tokena za 6 miesięcy może osiągnąć $30 – $60 (przewidywana cena obliczona na podstawie projektu PlusToken, w którym token wzrósł z $0.40 to $70)

.

.

.

Pobierz portfel na telefon:https://cloudtokenwallet.com

Referral Code: 4873658411

.

Zapraszam moich partnerów biznesowych do mojej Grupy na Facebook.

Grupa Facebook

.

.

.

Jak zacząć ?

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub
Android) http://www.cloudtokenwallet.com/
2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy podawać żadnych naszych danych. 3. Użyj kodu polecającego: 4873658411
4. Skonguruj hasło logowania i PIN transakcji
5. Teraz ukaże Ci się 16-cyfrowy identykator logowania i 6-cyfrowy kod PIN. Zrób zrzut ekranu i zapisz go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
6. Przepisz 12 mnemonicznych haseł w bezpieczne miejsce a następnie podaj je w aplikacji według takiej kolejności jaka została wyświetlona
7. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota JARVIS.

8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI (minimum 500 USD, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).

.

.

.

Cloud Token – rejestracja, uruchamianie aplikacji

Cloud Token – rejestracja, uruchamianie aplikacji

.

.

.

Czy opłaca się polecać ten biznes ?

Bardzo ! Jedyny warunek jaki musimy spełnić aby czerpać zyski z budowania zespołu to posiadanie w bocie Jarvis minimum 500 dolarów pracujących.

Zarabiamy aż do 21 linii w dół w zależności od ilości posiadanych własnych partnerów biznesowych z inwestycją minimum 500 USD.

1 linia daje nam 100% naliczeń naszych partnerów biznesowych : zaprosiłeś Janka on codziennie zarabia 5 sztuk CTO dzięki temu Ty także otrzymujesz dodatkowe 5 CTO na swoje konto.

2 linia daje nam 50% naliczeń : warunek – sam musisz posiadać minimum 2 bezpośrednio zaproszonych do biznesu partnerów

Od linii 3 do 21 otrzymujemy 5% naliczeń – aby zarabiać z 10 linii należy posiadać 10 bezpośrednio zaproszonych partnerów do biznesu każdy po minimum 500 dolarów inwestycji własnej.

.

.

Budowanie struktury

Jeśli osiągniesz obrót struktury na poziomie $200k otrzymasz dodatkowe 5% i rangę C1.

Ranga C2: osiągnij 3 poleconych z rangą C1 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C2

Ranga C3: osiągnij 3 poleconych z rangą C2 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C3

Ranga C4: osiągnij 3 poleconych z rangą C3 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C4

Ranga C5: osiągnij 3 poleconych z rangą C4 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5%

.

.

.